Aplikacje rolnicze

Aplikacje rolnicze

Zarówno rolnicy, jak i osoby działające w branży rolniczej, coraz częściej korzystają z różnego typu aplikacji. Odpowiednio dobrana, sprawnie działająca aplikacja usprawnia zarządzanie gospodarstwem, produkcją, dostawcami i wieloma innymi kwestiami. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat i jakie oprogramowanie w szczególności warte jest uwagi? Zachęcamy do lektury!

Jakie oprogramowanie dla doradców rolniczych?

Program komputerowy on-line dla doradców rolnych

Program komputerowy on-line dla doradców rolnych ‒ Agrego doradca, to aplikacja, która ułatwi wykonywanie wielu prac. Największe zalety oprogramowania to możliwość przechowywania wszystkich plików w jednym miejscu, sprawny dostęp do archiwalnych danych, automatyczne generowanie formularzy i wniosków dla rolnika, a co za tym wszystkim idzie, oszczędność czasu i energii.

Jakie oprogramowanie dla producentów rolnych?

Program on-line do zarządzania grupą producentów rolnych

Program on-line do zarządzania grupą producentów rolnych ‒ Agrego grupa z pewnością ułatwi organizację, planowanie i kontrolę nad prowadzonymi pracami. Zainstalowane na smartfonie, czyli urządzaniu, które zawsze mamy przy sobie, oprogramowanie umożliwi zarządzanie grupą producentów rolnych oraz bezproblemowe rozliczanie faktur.

Jakie oprogramowanie dla rolnika?

Program komputerowy on-line dla rolników indywidualnych

Aplikacje cieszą się niezwykłym powodzeniem także w przypadku indywidualnych rolników. Odpowiednio dobrane oprogramowanie, na przykład Agrego Rolnik

umożliwi między innymi prowadzenie księgi rejestracji, automatyczne przygotowanie formularzy IRZ czy prowadzenie karty pola. Aplikacja jest bezproblemowa w obsłudze, nie wymaga aktualizacji.

Aplikacje dla branży rolniczej ‒ dlaczego warto?

Dlaczego warto zainwestować w aplikacje dla branży rolniczej? Powodów jest wiele, przede wszystkim:

  • zainstalowana na smartfonie aplikacja to bezproblemowy dostęp do ważnych danych o każdej porze i z każdego miejsca
  • aplikacje są łatwe w obsłudze, nie sprawiają problemów nawet osobom, które nie miały wcześniej styczności z takim oprogramowaniem
  • dzięki wykorzystaniu aplikacji można zaoszczędzić sporo czasu, i skupić się na rozwoju biznesu

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy dysponuje smartfonem z dostępem do internetu, wiele osób korzysta z różnego typu aplikacji. Na rynku dostępne są także aplikacje dedykowane rolnikom i innym osobom działającym w branży rolniczej, na przykład doradcom czy producentom rolnym. Takie aplikacje to łatwy dostęp do ważnych danych i formularzy, łatwiejsze zarządzanie, oszczędność czasu i energii.

Dane firmy

Agrego

ul. Obornicka 330

60-689 Poznań

NIP: 7792410101

Telefon: 506 049 004

Innowacyjna gospodarka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka Dotacje na Innowacje

Europejski fundusz rozwoju regionalnego