Xcomp

Firma XCOMP udziałowcem projektu AGREGO

We wrześniu Spółka Xcomp, integrator z czołówki polskiej branży informatycznej zdecydował się zainwestować w system AGREGO. Firma XCOMP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. działa na rynku od 1999 roku oferując klientom kompleksową obsługę IT oraz sprzęt i oprogramowanie najwyższej klasy. XCOMP jest również certyfikowanym partnerem największych światowych producentów sprzętu i oprogramowania. W biznesie XCOMP stawia na wiedzę, solidność i stabilny rozwój.

Poza pozyskanymi funduszami, które wesprą dalszy rozwój rodziny produktów AGREGO, nowy udziałowiec wnosi do projektu jak i całej organizacji wiedzę w zakresie budowania i wdrażania rozwiązań IT oraz wieloletnie doświadczenie.

AGREGO to innowacyjne narzędzia do zarządzania gospodarstwem rolnym (AGREGO Rolnik), grupą producentów rolnych (AGREGO Grupa) oraz wspierające działalność doradców rolniczych (AGREGO Doradca).

Oprogramowanie AGREGO jest odpowiedzią na potrzeby polskiego rolnictwa, które stanęło przed koniecznością podjęcia kluczowej dla swojej przyszłości decyzji. Czy na poważnie rozpocząć proces integracji umożliwiający konkurowanie z producentami rolnymi z całego świata? Czy też pozostać przy tradycyjnym w Polsce modelu rozdrobnionej produkcji, co spowoduje marginalizację znaczenia polskiej branży rolnej i bankructwo ogromnej liczby gospodarstw? Dzięki AGREGO proces integracji jest szybszy, łatwiejszy, bezpieczniejszy i przynosi polskim rolnikom jeszcze większe korzyści.

Dane firmy

Agrego

ul. Obornicka 330

60-689 Poznań

NIP: 7792410101

Telefon: 506 049 004

Innowacyjna gospodarka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka Dotacje na Innowacje

Europejski fundusz rozwoju regionalnego